KONST / Litografier / Grafiskt blad 13985008
nr 1398 5008
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Längtan". Signerad, numrerad 7/30. Motivet: 38x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 52x39 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:18